Evinizden Çıkmadan Bilgisayarınızı Onaralım

Çağımızda her evde en az bir bilgisayar bulunmaktadır.Karabağlar bilgisayar tamircisi aradığınız zaman sizin için buradayız! Bilgisayarın kullanılması açısından onun sorunsuz çalışması oldukça önemli olmaktadır. Bilgisayar tamiri gerektiğinde tüm işlerinizin durmasına neden olacaktır. Uzaktan bilgisayar destek hizmeti ile sizlere ulaşarak en kolay yöntemler ile yardımcı olmaya devam ediyoruz. Evden çalışma ve eğitim gibi alanlarda kişilerin bilgisayarlar ile olan bağlantıları çok daha fazladır.

Bilgisayarınızı kullanırken yaşadığınız yazılımsal problemlerden sıkılmış olmalısınız. Genel kullanımda sizlerin elinizde olmadan bilgisayarınıza virüs ya da benzer zararlı yazılımlar girebilir. Özellikle kullandığınız web browser bu konuda tehditlere çok açık durumdadır. Eklenti virüsleri, anasayfa değiştirme virüsleri vb.

Uzaktan bağlantı programları ile (Anydesk, Teamviewer, Alpemix, AAMMY) sizlere bağlantı sağlayarak problemlerinizi gidermek için buradayız.

Uzak Masaüstü Bağlantısı Nedir? Uzak Yardım Güvenli midir?

Ofisinizde yaşamış olduğunuz yazılımsal tüm problemler uzaktan çözülebilir. Microsoft Windows ve office uygulamalarındaki problemler ve 3. parti yazılım sorunları internet bağlantınız olduğu sürece uzman ekibimiz tarafından uzaktan bilgisayar yardımı hizmeti ile giderilir. Eğer bulunduğunuz lokasyon bize uyum sağlıyorlarsa sizlere yerinde servis vererek problemlerinizi de çözebiliriz. Karabağlar Bilgisayar Tamircisi aradığınızda uzaktan ya da yerinde çözüm önerilerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Karabağlar Bilgisayar Tamir

Eğer bilgisayarınızdaki problemleri evinizden çıkmadan düzeltmek istiyorsanız bizimle İLETİŞİM sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.