Bilgisayar Tamircinize Güveniyor Musunuz?

25 Senedir en ufak probleminizde sizin yanınızda olan uzman kadromuz ile Karabağlar Bilgisayar Tamircisi denildiğinde aklınıza ilk gelen firma biz olduğumuz için çok gururluyuz!

İşletme sahipleri ve idareyiciler için bir it şirketinden ilk olarak her aramada telefonun değişik ucunda bir muhattap bulabilmesidir. Şayet muhattap bulamazsa olacakları siz düşünün. Kısaca sistemde bir aksama yaşanmış ve bazı birimler yarıyıl dışı kalmış. Sonuç genelde zincirleme tepkinle neredeyse tüm personellere kadar sirayet etmektedir. Tüm departmanları tesiri altına alarak koskoca bir firmanın tekerine çomak sokacak bir hal almış olur.

Herkesin genel olarak aklında olan bir soru ve güvensizlikten bahsediyoruz bugün. Bilgisayar servisinize güveniyor musunuz? Genelde insanların gözünde kötü bir izdenim bırakan servislerden değiliz. Her zaman müşterilerimiz ile empati yaparak onlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Yaşanılan en ufak bir sıkıntıda Karabağlar Bilgisayar Tamircisi aradığınızda sizlere kesintisiz hizmet vermek için Bozbil her zaman yanınızda.

Karabağlar Bilgisayar Tamircisi

7/24 Destek
Şirketinizin sektörü hangi alanda olursa olsun sizi 7/24 destekliyoruz. Mesai saatleri haricinde şirketinizin işleri topalladığı an biz yanınızdayız.

Müessesesel Hizmet
Şirketinizin nitelik standartları neyi gerektiriyorsa daha iyisi ile karşınızdayız. Sistem alt yapınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Sizlere uzak masaüstü bağlantısı ile destek olarak sisteminizde meydana gelen en ufak bir sorunda bile bir telefon uzağınızdayız. Yerinde servis hizmetimiz ile mesai saatleri içerisinde sizlere destek oluyor bilgisayarınız ile alakalı sorunlarınızı sonuçlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.